ROZKŁAD JAZDY POCIĄGÓW ZE STACJI RZESZÓW GŁÓWNY OBOWIĄZUJE DO 12.12.2009r.

PERON

GODZINA ODJAZDU
NUMER I NAZWA POCIĄGU
ZESTAWIENIE POCIĄGU
PRZYJAZDY DO WAŻNIEJSZYCH STACJI POŚREDNICH I STACJI KOŃCOWYCH BIEGU POCIĄGU
2

3:50
1) m)

120
2 kl.
Sedziszów M3p. 4.14, Debica 4.35, Tarnów 5.07, KRAKÓW GL. 6.45
1
4:43
821
2 kl.
Strzyżów 5.30, JASŁO 6.30
3
4:55
n
2220
RZESZOWIANIN
2 kl.
Sędziszów Młp. 5.19, Dębica 5.40, Tarnów 6.11, KRAKÓW GŁ. 7.26
3
4.56 2)
3320
2 kl.
Zaczernie 5.03, Głogów M3p. 5.11, Widełka 5.19, KOLBUSZOWA 5.29
1
5:04
2023
2 kl.
Łańcut 5.31, Przeworsk 5.54, Jarosław 6.07, PRZEMYŚL 6.47
2
5.16 K
38104
GALICJA
1-2 kl.
Br
Sedziszów Młp. 5.38, Dębica 5.57, Tarnów 6.26, Kraków G3. 7.42, Katowice 9.29, Wrocław GŁ. 12.26, Poznan GŁ. 15.12, SZCZECIN GŁ. 17.55
2
5.25 K
3108
Ex R
PIENINY
1-2 kl.
WR
Dębica 6.04, Tarnów 6.31, Kraków GŁ. 7.50, Warszawa Centr. 10.55, WARSZAWA WSCH. 11.07
3
5:30
122
2 kl.
Sędziszów Młp. 5.55, Dębica 6.16, Tarnów 6:48, KRAKÓW GŁ. 8.15
2
5.58 3)K
63501/63201
ŚNIEŻKA
1-2 kl.
Łańcut 6.26, Przeworsk 6.50, Jarosław 7.06, PRZEMYŚL GL. 7.41
3
6.07 4)
 
13511
WIS£OK
1-2 kl.
Bc
Jasło 7.59, Krosno 9.03, Sanok 10.14, ZAGÓRZ 10.30
1
6:20
2025
2 kl.
Łańcut 6.47, Przeworsk 7.13, Jarosław 7.28, PRZEMYŚL Gł. 8.06
2
6.22 5)
1020
2 kl.
Sędziszów Młp. 6.48, Dębica 7.09, TARNÓW 7.41
2
7:20 6)K
38108
SŁOWINIEC
1-2 kl.
Sêdziszów Młp. 7.42, Dębica 8.01, Tarnów 8.30, Kraków Gł. 9.42, Katowice 11.29, Opole Gł. 13.19, Wrocław GŁ. 14.26, Poznań GŁ. 17.15,
Piła GŁ. 19.14, Białogard 21.08, Koszalin 21.27, SŁUPSK 22.18
3
7:30
1022
2 kl.
Sędziszów Młp. 7.56, Dębica 8.17, TARNÓW 8.49
1
7:40
1027
2 kl.
Łańcut 8.07, Przeworsk 8.30, Jarosław 8.44, PRZEMYŚL GŁ 9.24
2
9:07
1024
2 Kl.
Sędziszów Młp. 9.33, Dębica 9.54, TARNÓW 10.25
2
9:18 6)K
38100
ŚWIATOWID
1-2 kl.
BR
Sędziszów Młp. 9.41, Dębica 10.00, Tarnów 10.29, Kraków Gł. 11.42, Katowice 13.29, Wrocław Gł. 16.26, Poznań Gł. 19.15, SZCZECIN GŁ. 21.59
2
9.35 K
3510 Ex R
MAŁOPOLSKA
1-2 kl.
WR
Dębica 10.13, Tarnów 10.41, Kraków Gł. 11.50, Warszawa Centr. 14.55, Warszawa Wsch. 15.07, Gdańsk Gł. 19.42, GDYNIA Gł. 20.12
2
9.38 K
83511/83201
PRZEMYŚLANIN
1-2 kl.
WL
Łańcut 10.06, Przeworsk 10.29, Jarosław 10.44, PRZEMYŚL GŁ. 11.17
1
10.09 K
38106
HETMAN
1-2 kl.
Dębica 10.47, Tarnów 11.29, Kraków Gł. 12.42, Katowice 14.29, Opole Gł. 16.19, Wrocław Gł. 17.26, Poznań Gł. 20.11, GORZÓW WLKP. 22.56
1
10:26
2029
2 kl.
Łańcut 10.53, Przeworsk 11.16, Jarosław 11.30, PRZEMYŚL Gł. 12.10
2
11:16
6) K
37100
ŚLĄZAK
1-2 kl.
Sędziszów Młp. 11.38, Dębica 11.57, Tarnów 12.27, Kraków Gł. 13.42, Katowice 15.29, Opole Gł. 17.19, Wrocław Gł. 18.26,
ZGORZELEC 21.18/ZIELONA GÓRA 21.59
1
11.25 7)
2031
2 kl.
Łańcut 11.52, Przeworsk 12.15, Jarosław 12.29, PRZEMYŚL Gł. 13.09
2
11.52 K
43101
BIESZCZADY
1-2 kl.
Łańcut 12.19, Przeworsk 12.42, Jarosław 12.57, PRZEMYŚL Gł. 13.32
2
11.53 8)
33012 R
GEORGIJ KIRPA
1-2 kl.
Dębica 12.32, Tarnów 13.01, KRAKÓW GŁ. 14.10
2
11.57 9)
33511
BIESZCZADY
1-2 kl.
Br
Strzyżów 12.42, Jasło 13.42, Krosno 14.59, Sanok 16.28, ZAGÓRZ 16.43
3
12:22
124
2 kl.
Sędziszów Młp. 12.46, Dębica 13.07, Tarnów 13.38, KRAKÓW GŁ. 15.00
1
12:55
10)
2033
2 kl.
Łańcut 13.22, Przeworsk 13.45, Jarosław 13.59, PRZEMYŚL Gł. 14.39
2
13:00
K
3710 TLK R
WIELKOPOLANIN
1-2 kl.
WR
Dębica 13.40, Tarnów 14.10, Kraków Gł. 15.38, Katowice 17.29, Opole 19.20, Wrocław 20.25, POZNAŃ GŁ. 23.07
1
13:38
2035
2 kl.
Łańcut 14.05, Przeworsk 14.28, Jarosław 14.42, PRZEMYŚL Gł. 15.22
2
13:45
1026
2 kl.
Sędziszów Młp. 14.11, Dębica 14.32, TARNÓW 15.04
3
13:49
11)
3022
2 kl.
Zaczernie 13.56, Głogów Młp. 14.04, Widełka 14.12, KOLBUSZOWA 14.22
2
13.54 K
63101
ROZTOCZE
1-2 kl.
Łańcut 14.21, Przeworsk 14.45, Jarosław 15.00, PRZEMYŚL Gł. 15.35
2
14.05 K
32111
ROZTOCZE
1-2 kl.
Br
Łańcut 14.32, Przeworsk 14.54, Jarosław 15.10, Lubaczów 16.11, Horyniec Zdrój 16.39, Bełżec 17.46, Zawada 19.05, ZAMOŚĆ 19.20
2
14.18 K
36100
ROZTOCZE
1-2 kl.
Br
Sędziszów Młp. 14.41, Dębica 15.00, Tarnów 15.29, Kraków Gł. 16.42, Katowice 18.29, Opole Gł. 20.19, WROCŁAW GŁ. 21.26
1
14:34
2038
2 kl.
Łańcut 15.01, Przeworsk 15.25, Jarosław 15.39, PRZEMYŚL Gł. 16.19
3
14.46 12)
1028
2 kl.
Sędziszów Młp. 15.12, Dębica 15.33, TARNÓW 16.05
3
15:30 11)
3324
2 kl.
Zaczernie 15.37, Głogów Młp. 15.45, Widełka 15.53, KOLBUSZOWA 16.03
1
15.31 11)
823
2 kl.
Strzyżów 16.21, JASŁO 17.24
3
15:40
1030
2 kl.
Sędziszów Młp. 16.06, Dębica 16.27, TARNÓW 17:00
1
15:44
2039
2 kl.
Łańcut 16.11, Przeworsk 16.35, Jarosław 16.49, PRZEMYŚL Gł. 17.29
2
15.56 K
7311 TLK R
WIELKOPOLANIN
1-2 kl.
WR
Łańcut 16.23, Przeworsk 16.46, Jarosław 17.01, PRZEMYŚL Gł. 17.34
2
16.10 K
34100
BIESZCZADY
1-2 kl.
Br
Sędziszów Młp. 16.33, Dębica 16.52, Tarnów 17.21, Kraków Gł. 18.37, KATOWICE 20.29
1
16.421 3)K
38502
1-2 kl.
Dębica 17.22, Tarnów 17.55, Kraków Gł. 19.25, Jaworzno Szczakowa 20.46, Częstochowa 22.02, Kutno 1.34, Toruń Gł. 2.55, Białogard 7.22, KOŁOBRZEG 7.58
1
16:46
1032
2 kl.
Sędziszów Młp. 17.10, Dębica 17.31, TARNÓW 18.03
2
16.47 6)K
73101
ŚLĄZAK
1-2 kl.
Łańcut 17.15, Przeworsk 17.38, Jarosław 17.53, PRZEMYŚL Gł. 18.28
1
16:53
1032
2 kl.
Łańcut 17.20, Przeworsk 17.43, Jarosław 17.56, PRZEMYŚL Gł. 18.36
3
18:20
126
2 kl.
Sędziszów Młp. 18.46, Dębica 19.07, Tarnów 19.38, KRAKÓW Gł. 21.05
1
18:29
2043
2 kl.
Łańcut 18.56, Przeworsk 19.19, Jarosław 19.33, PRZEMYŚL Gł. 20.13
2
18.45 6)K
83101
ŚWIATOWID
1-2 kl.
Br
Łańcut 19.12, Przeworsk 19.36, Jarosław 19.51, PRZEMYŚL Gł. 20.25
2
18.57 14)K
38200/38510
PRZEMYŚLANIN
1-2 kl.
WL
Dębica 19.38, Tarnów 20.07, Kraków Gł. 21.37, Katowice 23.35, Opole Gł 1.32, Wrocław Gł. 2.48, Poznań Gł. 5.55,
SZCZECIN Gł. 8.43 /ŚWINOUJOECIE 10.53
2
19:27
5311
Ex R
MAŁOPOLSKA
1-2 kl.
WR
Łańcut 19.52, Przeworsk 20.12, Jarosław 20.26, PRZEMYŚL Gł. 20.59
3
19:47
128
2 kl.
Sędziszów Młp. 20.13, Dębica 20.34, Tarnów 21.05, KRAKÓW Gł. 22.33
1
19.48 5)
2045
2 kl.
Łańcut 20.15, Przeworsk 20.38, Jarosław 20.52, PRZEMYŚL Gł. 21.32
2
20.43 6)K
83109
SŁOWINIEC
1-2 kl.
Łańcut 21.10, Przeworsk 21.32, Jarosław 21.47, PRZEMYŚL Gł. 22.21
1
20.55 12)
2047
2 kl.
Łańcut 21.22, Przeworsk 21.45, Jarosław 21.59, PRZEMYśL Gł. 22.39
1
21:42
33047
2 kl.
Łańcut 22.10, Przeworsk 22.34, Jarosław 22.48, Lubaczów 23.49, HORYNIEC ZDRÓJ 0.14
3
21:45
2)
1034
2 kl.
Sędziszów Młp. 22.11, Dębica 22.32, TARNÓW 23.04
2
21.51 15)K
31510
WISŁOK
1-2 kl.
Bc
Łańcut 22.17, Leżajsk 23.12, St. Wola Rozwadów 0.15, Lublin 2.25, Dęblin 3.38, Pilawa 4.19, Warszawa Centr. 5.15, WARSZAWA ZACH. 5.24
1
22:48
2049
2 kl.
Łańcut 23.15, Przeworsk 23.39, Jarosław 23.53, PRZEMYŚL Gł. 0.33
2
23.218)
33011 R
GEORGIJ KIRPA
1-2 kl.
Przemyśl Gł. 0.50, Lwow Gł. 4.47, KIEV 14.28
1
23:35
1036
2 kl.
Sędziszów Młp. 0.01, DĘBICA 0.23
1
23:37
20123
2 kl.
Łańcut 0.04, PRZEWORSK 0.29
2
23.45 16)K
36200/36500
ŚNIEZKA
1-2 kl.
Dębica 0.27, Tarnów 0.58, Kraków G³. 2.30, Katowice 4.29, Opole Gł. 6.19, WROCŁAW GŁ. 7.26 / JELENIA GÓRA 11.08

Objaoenienia znaków i skrótów:
1) kursuje codziennie oprócz 26-28.XII.08; 2- 4.I; 12, 13.IV; 2, 3.V; 12-14.VI; 16.VIII.09
2) kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt; nie kursuje 2.I; 12.VI.09
3) kursuje codziennie oprócz 25, 26.XII.08, 1.I.09; 12-13.IV.09
4) kursuje 19/20-23/24.XII;25/26-30/31.XII.08;1/2-3/4.;29/30,30.IV/1.V;19/20.VI-30/31.VIII.09
5) kursuje codziennie oprócz niedziel
6) kursuje codziennie oprócz 25.XII.08; 12.IV.09
7) kursuje codziennie oprócz 25-28.XII.2008;1- 4.I; 11-13.IV; 1-3.V; 11-14.VI; 15,16.VIII; 11.XI.2009
8) kursuje na zarządzenie w środy, piątki, niedziele
9) kursuje 20.XII.08 - 3.I.09 oprócz 24,25.XII.08; 30.IV, 1.V; 20.VI - 30.VIII.09
10) kursuje od poniedziałku do pątku oprócz świąt; nie kursuje 2 - 13.II; 22.VI - 31.VIII.09
11) kursuje codziennie oprócz 25-28.XII.2008;1.I; 11-13.IV; 1-3.V; 11.VI; 15,16.VIII; 11.XI.2009
12) kursuje codziennie oprócz sobót
13) kursuje 19.VI - 30.VIII.09
14) do Szczecina kursuje codziennie; do Świnoujościa kursuje 8.IV - 26.IX.09
15) kursuje 20-23.XII; 25-30.XII.08;1-4.I.09; 2,3.V; 20.VI-31.VIII.09
16) do Wrocławia codziennie oprócz 24, 25, 31.XII.08; 11, 12.IV.09; do Jeleniej Góry prowadzi grupę wagonów w okresie 19.VI - 30.VIII.09
m) pociąg nie zatrzymuje się: Rudna Wielka, Świlcza
n) pociąg nie zatrzymuje się: Rudna Wielka, Świlcza, Sterkowiec, Jasień Brzeski, Rzezawa, Cikowice, Stanisławice, Szarów, Stanitki,
Węgrzce Wielkie, Kokotów, Kraków Prok. Os.
R - pociąg wyłącznie z miejscami rezerwowanymi obowiazuje dopłata lub bilet na miejsce do siedzenia
Kolorem niebieskim oznaczone są pociągi regionalne osobowe spółki "PKP Przewozy Regionalne"
K - po dokonaniu opłaty przewożone są przesyłki konduktorskie
ExR - pociąg ekspresowy wyłącznie z miejscami rezerwowanymi
WR - wagon restauracyjny
WL - wagon sypialny (relacje i terminy kursowania dostępne w punktach informacji, kasach biletowych lub pod tel. nr 9436)
Bc - wagon z miejscami do leżenia (relacje i terminy kursowania dostępne w punktach informacji, kasach biletowych lub pod tel. nr 9436)
Br - pociąg prowadzi wagon do przewozu rowerów i sprzętu sportowego (relacje i terminy kursowania dostępne w punktach informacji,
kasach biletowych lub pod tel. nr 9436)
TLK - Tanie Linie Kolejowe – obowiązuje bilet dodatkowy na miejsce do siedzenia
Kolorem czerwonym oznaczone są pociągi spółki "PKP Intercity”

Ważne telefony :
Informacja PKP Rzeszów -9436
informacja PKP odjazdy za stacji Rzeszów - 9315
Informacja PKP centrala - 017 852 42 51

Rozkład jazdy pociągów osobowych, ekspresowych, intercity, pośpiesznych ze strony PKP.

© 2005-2009 Grotesque ,Inc.All Rights Reserved.